| totolino a întrebat:

Numele meu este Ionut si mi-as dori o masina... daca cineva are suflet si ma poate ajuta astept cu placere ajutorul vostru...Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andreiu_9614 a răspuns:

Http://www.ookee.ro/......-verde.jpg e buna?

6 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Adica vrei bani sa-ti cumperi? ajutor, sa vina cineva cu tine sa te ajute sa alegi, sa o verifici, sau informatii cu ce masina sa iei? ceva mai multe detalii plshappy

| totolino explică:

Scz ca nu am fost mai clar... mi-as dori o masina dar nu am bani sa-mi cumparbig grin

| cris320d a răspuns:

Buna, Nu inteleg intrebarea asta deloc tongue Suflet am si eu si multi altii dar totusi in ce ai dori sa fi ajutat in a contribui cu bani pentru a-ti cumpara o masina, in a primi o masina gratis, sau in a te ajuta cu idei intre ce masina ti-ai putea cumpara...nu pricep nimic

| Sofer a răspuns:

Te angajezi sa muncesti si strangi bani si in mai putin de 2 ani ai bani de o masina buna.

| consilierindragoste a răspuns:

Ba eu am o masina de tuns daca te ajuta cu ceva!

| Dima_7306 a răspuns:

Cea mai buna SUBARU