| CiocolataBuna a întrebat:

Buna,
Recent am achizitionat o instalatie Gpl si voiam sa va intreb voi ce odorizante folositi pentru miros? A.ti folosit ceva ce a functionat sa mai ia din miros?
Multumeschappy

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu am gpl din '85 pe vreo 15 masini si nu imi miroase nimic in masina.

| xerxes1 a răspuns:

Vezi ca ai pierderi.Am si eu gpl si nu miroase a nimic.

| KronstadtResurrection a răspuns:

Mirosul pe care-l simti il poti indeparta cu bricheta, daca esti sado-maso. Daca ti-e draga viata, du repede masina la service, pentru ca instalatia pierde gaz. Altfel, risti sa te intalnesti cu sf. Petru, imediat dupa ce dai cheie.

| GrepolisKing a răspuns:

Nu e bine sa ai scurgeri de gpl