| gab0ru a întrebat:

Durex Performa pareri cei care a.ti folosit!

8 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Este mai bun ca si celelalte, calitatea dar si pretul cresc.

| gab0ru explică (pentru andrei1237):

Ma intereseaza calitatea si daca chiar mareste durata actului sexual mai ales daca suferi de ejaculare precooce. Pretul nu conteaza.

| andrei1237 a răspuns (pentru gab0ru):

Da,mareste durata actului sexual, placerea fiind mai mare.

| suntserios a răspuns (pentru gab0ru):

Sa, stii ca mai difera efectele lui de la organism la organism. ca sa functioneze substanta aia cel mai bine citeste instructiunile, pune prezervativul si asteapta 1-2 minute sa inceapa sa isi faca efectul

| gab0ru explică (pentru suntserios):

Pai asta ma intereseaza sa aflu cat mai multe pareri din partea celor care au folosit.

| TheSmith a răspuns:

Sunt profund impresionat de Performa'ntele lui, isi face treaba singurwinking este lubrifiat mai bine!

| gab0ru explică (pentru TheSmith):

Deci actul sexual a durat mai mult prin folosirea lui sa inteleg.

| alinbogdann a răspuns:

Mareste durata actului sexual