| Blackwoman27 a întrebat:

Ce deodorant/antipespirant etc. folositi? eu am folosit pana acum de la avon pur blanca, dar as vrea sa incerc si altceva pentru ca transpir foarte repede (sunt uda) voiam sa va intreb daca rexona / dove sunt bune?(spray) si daca nu ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Foloseste FA!

11 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nivea.
Nu recomand de la Avon, adica, cel putin eu nu ma inteleg deloc bine cu ele.
Nivea, Dove, Garnier, Rexona cele mai bune.

| mona a răspuns:

Am folosit rexona iar acum dove [dar nu spray pentru ca nu le suport]si sunt multumita

| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am incercat o multime, dar iti spun sincer ca nici unul nu se compara cu dove...

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Eu iti recomand Dove

| Uza a răspuns:

Eu folosesc Dove si pot spune ca este numarul 1 pentru mine, un deodorant foarte, foarte bun.

| ktlina a răspuns:

Eu folosesc Nivea si este foarte bun.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Iwostin albastru - hidrateaza, nu usuca pielea
Iwostin rosu - actiune prelungita, usuca pielea
- se gasesc in farmacii

| Capriciu a răspuns:

Buna! Uite si eu am folosit de la avon pur blanca, slip into...insa nu sunt atit de bune deoarece pateaza hainele si le strici.Iti recoman rexona eu folosesc si sunt foarte multumita de el. Daca acesta nu iti convine poti folosi nivea, dove, garnierin special spray sa fie aceste au efect 48 de ore.

| AnnaFills a răspuns:

Eu iti recomand Rexona, il folosesc de mult si e foarte bun.

| 1999claudia1999 a răspuns:

Eu folosesc rexona shower clean fresh care arata asa http://www.google.ro/......tp?/search nu lasa urme albe si este foarte bun sper ca te-am ajutat fundita?

| Alina_Piele_1991 a răspuns:

Buna!
Eu acuma folosesc de la Nivea si Rexona, sunt foarte bune! De la avon nu recomand.