| 4827 a întrebat:

Scuzati categoria dar am nevoie urgenta de ajutor. Am placa de sunet "Creative Audigy Platinum (SB0090) " si nu-i gasesc driverul. Imi puteti da un link de unde il pot descarca? L-am cautat tot internetul si nu l-am gasit.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns (pentru Intruder19):

Daca nu merge sa il descarci de pe site incearca cu asta - http://fastupload.ro/a47ad7fe15e2c3ae4154be3e52dcf331.html

| 4827 explică (pentru Intruder19):

Nu merge cu niciunul, la al 2-lea uite ce apare Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache/2. 2. 15 (CentOS) Server at s3.fastupload.ro Port 80