| 4827 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Am placa de sunet "Creative Audigy Platinum (SB0090) " si nu-i gasesc driverul. Imi puteti da un link de unde il pot descarca? L-am cautat tot internetul si nu l-am gasit.

2 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Http://support.creative.com/......tails.aspx VARSET=CategoryID:1
dai pe primul rezultat. apoi "agree" si o sa inceapa download-ul

| CaSaMoaraFetili a răspuns:

Http://www.techspot.com/......le.102638/ Sper sa gasesti aici un raspuns