| Alex979797 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare am un Malaguti Fyfty si mi se uda bujia in continuu. De ex ii dau carena jos scot bujia o usuc, o bag inapoi il pornesc se tureaza pana in 12 mii de turatii dupa se uda bujia si se tureaza la 7-8 mii maxim, iar o scot o curat in 5 minute iar se uda si nu se mai tureaza. Poate sa ma ajute cineva? Multumesc foarte mult!

1 răspuns:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Controleaza racordul intre carburator si carter, cred ca-i taiat si-ti trage aer fals!