| GeorgeMire a întrebat:

Buna seara,am si eu o nelamurire,am adus o masina din Germania este prima oara cand aduc si am platit pentru numere provizorii o luna, asigurare si impozit pe masina 190euro.acum mi-a venit acasa o foaie in care imi spune ca am de platit 17 euro pentru impozitul masinii dar nu scrie unde trebuie sa platesc.Ma poate ajuta cineva care a mai patit sau stie despre ce e vorba? Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Impozitul pe masina se plateste la compartimentul de impozite si taxe de la primaria localitatii tale de domiciliu.