| lamasanustefan a întrebat:

Buna seara.
Am un Fiat Punto 1.2 din 1998 si am un prieten, in Italia pe care l-am rugat sa imi cumpere niste piese, adica niste plastice rupte, un ceas de bord si ceva suruburi.
El cum mi le poate trimite?
Mi le poate pune la un Autocar care vine in Romania si dupa ma duc sa le iau?
Sau cum fac?
La un serviciu de curierat international?(dar aici stiu ca e mai mult drumul, decat ce am in pachet)
Ceva idei?
O mai trimis cineva pachete din strainatate pana in Romania?
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Fiat Punto 1.2 din 1998...niste piese...La un serviciu de curierat international?"

o să te coste mai mult decât toată mașina (1998 ziceai?) așa că printr-un autocar e de preferat (cu un 10 eu te-ai scos dacă nu e volum mare)

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Cauta pe google transport colete Italia Romania si o sa gasesti o sumedenie de firme de transport indigene.