| nllbia99 a întrebat:

Aș dori ceva păreri despre un Peugeot 508 SW 2013 cu motor de 1.6 120cp, ce părere aveți despre aceasta mașina? Probleme, merita achiziția? Ea fiind una full ca dotări, full piele neagră, panorama, padele, automat, navigatie mare, ceasuri bord display, plus multe alte dotări, ar fi la un preț de 7500€ in Germania, păreri dacă se poate, multumesc!

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Fara Peugeot, Citroen... Urat din toate punctele de vedere.

| 2P a răspuns:

Ca model si motorizare e ok dar nu as recomanda Peugeot pe partea electrica sunt foarte stricacioase, rugina le prinde relativ repede daca nu detii un garaj si piesele nu sunt tocmai ieftine