| Alexluchi20 a întrebat:

Buna seara! Credeti ca mașinile in 2200 vor fi aproape ca in prezent?

34 răspunsuri:
| dullcat a răspuns (pentru Bubico2022):

Nu te-am facut prost. Am pastrat mereu un ton civilizat pe aici.Eu nu am nicio vina daca in conceptia ta oricine vorbeste civilizat te insulta voalat.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu cred că in 2200 mersul pe jos va fi mai scump decăt o cursă cu uberul.

| RAY a răspuns:

Nu cred ca omenirea va mai exista atunci, poate vor mai fii cateva triburi in padure sau in pesteri, care au scapat de apocalipsa atomica

Răspuns utilizator avertizat