| liviunm a întrebat:

Buna seara, daca racordul flexibil de sub masina e spart se poate ca din cauza asta masina sa nu mai traga la un deal? Multumesc frumos

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de racord. La detaliile pe care le dai, e greu de spus.

| liviunm explică (pentru darrio2007):

Cand urc o panta abia trage masina in viteza intai oare ce-o fi

| darrio2007 a răspuns (pentru liviunm):

Schimba racordul. Nu spui ce masina ai, ce rol are acel racord. Repet, greu de spus. Poate fi conducta de la rezervor care alimenteaza motorul.

| liviunm explică (pentru darrio2007):

Skoda fabia 1 2002 14. Mpi