| FlorinBotezan10 a întrebat:

Salut TPU, am un bmw 520D nfl 2006 motor 2L 163Hp de ceva vreme mi s-a rupt racordul flexibil si se aude tare urat. Acum intrebarea mea este, daca acel racord este rupt posibil ca masina sa turometrul sa oscileze? Si masina sa isi piarda din putere? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce-i ala racord flexibil? Vorbesti de parca ar fi nu stiu ce chestie. Ar putea sa fie racordu flexibil de la canalizarea de la chiuveta laughing deci despre ce racord flexibil vorbesti mai exact?

| Sistemulxxl a răspuns:

Are 17 ani. Vezi sa nu se imprastie pe sosea.

| andrei131cp a răspuns:

Nu, nu are treaba