| r0b3rt69br a întrebat:

Buna seara, de curând am montat un subwoofer și o stație alpine pe un Passat b5.5,problema este când pornesc mașina 2, 3 secunde până intra radioul îmi bâzâie subwooferul foarte tare, care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Consum mare, masina nu a fost prevazuta pentru asa ceva plus o sa i ei amenda de la politie, masina nu este discoteca nu poti pune subwoofer pe ea, ai suficienta muzica cu boxele cu care ai cumparat masina, fabricantul masinii asa a prevazut masina nu cum vrei tu sa o transformi.