| Stefi2795 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra in legatura cu o problema de la masina. Deci am montat pe masina un sistem audio subwoofer+statie si am observat ca daca nu pornesc masina cam o saptamana, bateria se descarca, nu inteleg de ce, deoarece la scaunul soferului exista un comutator care inchide si deschide statia si subwooferul, l-am verificat sa fie pe "0" dar povestea s-a repetat. Astept pareri! Multumesc!

1 răspuns:
| test1999 a răspuns:

Vezi ca Subwoofer-ul e un consumator prea mare, pune mana si cumparati un filtru pentru subwoofer.