| Alexluchi20 a întrebat:

Buna seara.Nu știu dacă ați vzt,dar a apărut conceptul BMW i vision Dee care este lipsit de navigație, computer de bord și ecrane mari.
Voi credeți ca pe mașinile viitoare între anii 2070-2080, mașinile bmw vor mai avea navigație și tot asta sau vor fi înlocuite de head up display?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Voi credeți ca pe mașinile viitoare între anii 2070-2080, mașinile bmw vor mai avea..."

cui îi pasă, cine le-o conduce atunci, acum nu știu nici să citească