| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

Buna seara oameni buni! As vrea sa achizitionez un subwofer activ ceva micut si bun! Nu vreau bass de competite sa se auda cat de cat decent. Mentionez ca pe fata am boxe pionner de 17 cm iar pe spate ovale de 26 cm! Ce recomandati? Va fi montat pe Logan 2006! Multumesc o seara buna tuturor!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masina este facuta ca sa circuli cu ea nu sa o transformi in discoteca, sa pui boxe sa duduie muzica ca la balamuc, azi era unul la stop oprise masina era cu geamul deschis cu muzica la maxim, nu i pasă de ceilalti participanti la trafic ca deranjeaza, vrei muzică tare la maxim pune ti căsti si ascultă tu pana i ti cad urechile, pîna surzesti, ar trebui amendati cei ca tine care i si transformă masinile in discoteci cu boxe subwoofere si alte dracovenii.

| Whitesnake99 a răspuns:

Depinde de buget, de ce tip de incinta vrei in functie de ce muzica asculti, ce setup ai pe fata/spate, ce player ai daca are iesiri rca sau nu si trebuie adaptor hi low, da-ne niste detalii cat de cat...