| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna seara si la multi ani de 14.02. Uite am o intrebare, cum se numeste masina Coupe daca exista? In NFS Hot Pursuit 2 este una Coupe in spate pe dreapta sub capota scrie, dar in stanga e scris H SV parca...ei ceea ce vreau eu sa stiu ce litera e intre H si S e O sau ce e? Stiu doar ca are un cap de leu ceva de genu.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Modelul din joc e HSV Coupe GTS. Intre H si S e un simbol reprezentand un leopard sau un jaguar.