| AlexandruCK a întrebat:

Buna seara TPU, am o problema in legatura cu o skoda fabia 2002 hatchback. de ceva timp, geamul de la sofer, se ridica din ce in ce mai greu... si zilele trecute, geamul a ramas blocat. si am desfacut usa sa vad ce are, si am observat ca acele chestii din plastic, s-au crapat si s-au si rupt, (macaraua functioneaza), dar intrebarea mea este... unde pot gasi acele chestii din plastic, care ajuta la ridicarea si coborarea geamului? Multumesc

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Fie la piese auto, fie la dezmembrari, dar tare cred ca se vand doar la set cu macaraua.