| Daniyy a întrebat:

Buna seara TPU! Vin cu o intrebare voua, nu tocmai intalnita. am un piaggio MP3--pe 3 roti si inca unul normal,pe doua roti si ma gandeam sa le scot si iarna asta,poate pe zapada, uscat, gheata..etc. SE GASESC ANTIDERAPANTE PT SCUTERE? am vazut ca pentru bicicleta in alte tari se gasesc antiderapante..pfff Dar pentru scutere se pot gasi? s-au vc improvizati? VA MULTUMESC ANTICIPAT! BINE INTELES. FUNDA!

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Atat timp cat nu ai voie sa circuli cu ele pe strada, ce rost are sa pui niste cauciucuri cu care nu te-ai putea distra?

| Daniyy explică (pentru ombladon):

Ai impresia ca vorbesti cu un pusti de 20 ani, in schimb intentionezi sa ma judeci precum un dement circuland ilegal, cu; AUTO, MOTO. pe drumuri publice si asta fara sa ma cunosti! era vorba de scutere, de peste 2.000 de EURO...infine nu asta conteaza.
multumesc pentru raspuns.

| ombladon a răspuns (pentru Daniyy):

Daca ai o petarda de scuter sau unul de peste 2000E, nu ai voie sa circuli cu el iarna, acum ai inteles?

| Daniyy explică (pentru ombladon):

Hai te-ai dus!laughing

| ombladon a răspuns (pentru Daniyy):

Dupa ce ca esti semianalfabet, mai dai si raspunsuri la misto, in fiecare dintre intrebarile postate de tine, ai cel putin o greseala...