| Bogdan_Alecu_1979 a întrebat:

Salutare as avea o intrebare care poate sa imi spuna UN SITE DIN ROMANIA BULGARIA GERMANIA ITALIA UNGARIA unde POT GASI TRICICLURI SCUTERE adaptate pentru persoane cu handicap pe benzina sau mașinuțe pe trei roți gen piaggio amica sulki

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Inteleg ca vrei ceva carosat. Sulki nu pare pentru handicapati, e doar un vehicul mic cu 3 roti. Am vazut nu de mult la reclame la TV ( Italia ) un vehicul acoperit dar electric. Tu vrei nou sau sh? Chestia e ca astea electrice sunt mai pretabile de condus daca ai handicap. Cele cu motoare termice necesita adaptari care costa destul de consistent. Daca dai amanunte stiu ca sa caut.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mai trebuie sa retii ca cele electrice facute in Italia pentru handicapati nu necesita permis. Cele cu motor termic nu prea se incadreaza la fara permis.

| Crush247 a răspuns:

Cauta pe Autoscout24.com acolo gasesti vehicule din intreaga Europa.
Plus ai criterii de cautare in care poti adauga numar de locuri, nr de roti, caroserie etc.