| andrei95 a întrebat:

sper ca nu am gresit categoria dar as vrea sa stiu si eu ce acte in trebuie pentru scoala de soferi si cat costa acestea? din cate stiu iti trebuie cazier (6 lei parca)ceva de la trezorerie(10 lei cca.) s.a.

2 răspunsuri:
| KM3 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te bazezi in totalitate pe ceea ce scrie pe internet.Asa mi s-a intamplat si mie odata cand a venit vorba de acte.

O zi buna!

| Zebastian a răspuns:

Cauta ne net o scoala de soferi de la tine din oras, i-a nr de tel si suna la ei. o sa afli un pret aproximativ, eventual vreo oferta si o sa iti zica si tot ce iti trebuie exact...