| Andreeamariagina a întrebat:

Buna,știe cineva care este aplicația buna pentru școala rutieră? Sa fie aceleași cu cele de la sala

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreeamariagina explică (pentru TheGentleman):

Mulțumesc,am aplicația doar ca nu știu dacă este buna și se dau aceleași întrebări la sala ca pe aplicatie, sa nu învăț altceva și la sala sa fie altceva

| Carbit9669 a răspuns:

Da e buna pentru teorie dar pentru examen as folosi direct DRPCIV sau Chestionare A-Z

| CorteXx a răspuns:

Buna! Foloseste site ul oficial DRPCIV. E si o aplicatie care se numeste "Drpciv examen", sau ceva de genul, nu mai stiu exact, e pe magazin play. E foarte ok si scoala rutiera. Eu acum 6-7 luni pe drpciv am facut, pe site ul oficial si am luat cu 26.Mult succes!

| Andreeamariagina explică (pentru CorteXx):

Mersi,dacă e Ok și școala rutieră, sunt aceleași întrebări ca la sala? fiindca este mai ușor PTR mine sa învăț după ea

| CorteXx a răspuns (pentru Andreeamariagina):

E ok, dar parerea mea este sa faci pe dpciv, acolo e exact ca la examen. Eu am facut 75% pe drpciv si 25% pe scoala rutiera. Cand eram in autobuz sau nu avean acces la calculator, faceam pe telefon pe scoala rutiera. De pe scoala rutiera cel mai mult m au ajutat explicatiile video.

| antonio803 a răspuns:

Chestionarele de pe Drpciv