| ANONIM12737 a întrebat:

Salut, peste ceva timp urmeaza sa dau sala, învăț de pe aplicația 'Scoala Rutiera' fac chestionare aproape zilnic, am parcurs si mediul de învățare, vreau sa ma asigur daca la sala e adevărat ca poate pica un chestionar din cele 45 de pe aplicație? Am auzit zvonuri la unii cum ca le-au picat întrebări care nu erau in chestionarele de pe Scoala Rutieră desi ma cam îndoiesc de asta.

2 răspunsuri:
| Ionut231312 a răspuns:

"scoala rutiera" este probabil cel mai bun site de invatare pentru sala... totusi recomand sa faci chestionarele de pe drpciv, intrucat pe site-ul acela vei da sala.
Da, si mie la sala mi-a picat o intrebare care nu era pe scoala rutiera, dar care era logica. Se mai intampla si sa formuleze o intrebare altfel pentru a te deruta.

| Hdhdqqef a răspuns:

Intrebarile sunt 1304. Nu au cum sa le retina pe toate. Iti recomand si cursul audio-video de legislatie de pe scoala rutiera.