| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, știe cineva cum as putea limita motocicleta in 50-80 /km la ora? Sunt începător și nu vreau să mă obișnuiesc cu viteza și un preț? Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| gogu220 a răspuns:

Trebuie să te duci la un mecanic care îţi pune un limitator la cablul de acceleratie.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai nu te-as sfatui sa o limitezi pentru simplul fapt ca poate vreodata ai nevoie de o depasire ceva si chiar atunci sa nu te ajute viteza.
Tot ceea ce trebuie sa-ti impui tie este ca Viteza ucide, daca vrei sa traiesti o lasi moale daca nu ii dai viteza...
Daca ai pus aceasta intrebare inseamna ca ai constientizat, nu trebuie decat sa mergi legal e chiar atat de simplu, si nici nu trebuie sa dai sute de euro pe o modificare de soft.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei una cu cm3 "mai mici ". pentru un incepator, un 125 sau fac si aia de la kavasaki, un ninja de 300. vezi ninjan pe Youtube