| anonim_4396 a întrebat:

sunt admin pe o pagina de facebook [contine doar masini] si am ramas in pana de idei, nu stiu ce masini sa mai postez, ceva idei? funda!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Daca pagina este mai cunoscuta, ai putea vorbi cu mai multe persoane care vind masini si tu sa le faci reclama, contra cost! Dar trebuie sa fie cunoscuta!
Daca nu, posteaza si tu cele mai noi boliduri, supercars.
Posteaza videoclipuri amuzante cu masini sau drag`uri.
Bafta! big grin

| RB26DETT a răspuns (pentru N0xEterniS):

Buna idee, chiar nu m-am gandit la astawinking, imi mai trebuie likes ca are doar 1088 big grin Only cars [RO]

5 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Ultimele modele de autovehicule!
Sau masini de colectie!

| princess a răspuns:

Hmm nu stiu, incearca, cu masini din alea vechi, de s-au inventat prima data si pune si cateva date despre ele... poate sunt persoane carora le plac!

| mariuster a răspuns:

Ai incercat sa postezi masini de epoca? Sunt destul de valoroase in ziua de azi si multi pasionati de masini sunt atrasi de ele. Eu zic ca ar prinde bine la public.

| Silviu_Smecherul_1997 a răspuns:

Posteaza masini tunate masini valoroase si nevaloroase care arata bine cu motoare puternice! happy