| iuandfto a întrebat:

Am o pagina de facebook ( https://www.facebook.com/ZambesteEstiFata ) despre fete si nu stiu ce sa mai postez pe ea. Aveti idei? :*

1 răspuns:
| Ebsghjs a răspuns:

Well, fa concursuri! Concursuri gen " Cel mai frumos zambet ". incearca sa atragi fani paginei, facand jocuri. Gen : Dai cu print screen la niste imagini de pe melodiile de pe youtube. Le postezi si scrii la descriere : " Din ce melodie este capturata? " Sau gen 'Elimina vedeta' ( aici cred ca stii ce trebuie sa faci ) Sau ghiceste vedeta! Iei niste poze de pe google cu vedete, le hasurezi fetele in photoscape si faci un album pe facebook, la descreire fiind " Ghiceste vedeta ".