| Assy99 a întrebat:

Știe cineva dacă in Slatina se poate sa dau proba practica cu doua zile înainte de data programată sau cu o zi după, printr-o cerere anume? Doresc un raspuns urgent și informații clare.
Sau, știe cineva dacă mai sunt participanți in data de 22.02. 2018 la proba practica?
Sau, cum se procedează la Slatina cu acest examen; la cât se începe de regula; se face prezenta, ca la catalog?

Răspuns Câştigător
| andreyksd a răspuns:

1. Legea nu permite sa se schimbe locurile sau sa te programezi pe bani deci totul depinde de acel calculator pe care dai sala
2. daca vrei sa aflii de participantii numai politia de acolo stie pentru ca ei au registrul cu toti cei programati
3.se incepe de dimineata, fiecare politist primeste 13-15 de elevi depinde cati sunt in acea zi si te striga, dar daca pici nr 10-15 dai dupa ora 12-1

| Assy99 explică (pentru andreyksd):

Mulțumesc frumos, un raspuns ajutător! Am căutat date pe internet și nu am găsit nimic care sa ma ajute.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde iti inchipui tu ca stim noi cati oameni sunt inscrisi pe data aia? Hai serios? De unde sa stim?

| Assy99 explică:

Orice informație și parere îmi vor fi de ajutor! Dau funda.