| SupremeReal a întrebat:

Buna TPU, am dat sala în mai și m-a băgat în septembrie la oraș, cum pot urgenta sa dau mai repede? Mulțumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate, fiindca trebuie sa respecti coada de asteptare, asa cum face toata lumea.
Nu vad totusi nici un motiv de urgenta, mai ales ca nu-i caz de viata si moarte, sa se poata face exceptie de la regula.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu o audienta la comandant si prezentand un motiv foarte bine intemeiat... gen pleci la munca sau studii in alta tara.

| Vântulalb a răspuns:

Nu poti.