| Nikolas07 a întrebat:

am o intrebare despre un renault laguna, computerul de bord imi tot zice : " le chap de moteur est massarme " sau ceva de genu, ca nu inteleg cum zice si nici nu stiu daca am scris bine ce zice, care ma poate ajuta sa-mi zica ce inseamna?

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Scrie pe ceva litera cu litera ce vezi acolo si apoi foloseste google translate pentru traducere.

| Nikolas07 explică (pentru Minks):

Nu inteleg ce vrei sa spui, poti repeta?

| Minks a răspuns (pentru Nikolas07):

Copiezi mesajul ce iti apare, apoi intrii pe translate.google.com si il traduci acolo. Nu exista, in limba franceza "chap" sau massarme.

| Nikolas07 explică (pentru Minks):

Nu imi apare niciun mesaj, imi vorbeste ca prin telefon.

| balz a răspuns:

Scrie pe ceva ce iti zice acolo ..litera cu litera si incearca sa traduci pe google translate!