| Volvos60 a întrebat:

am o intrebare.
Este vorba de un volvo s60 motor 2.4 benzina si am probleme cu relatiul, cand il pornesc turatia lui variază de la 800 rpm pana la 1200 rpm si nu se stabilizează turatia si inca o chestie, câteodată nu mi se tureaza mai mult de 3400 rpm. Oare care ar putea fi buba la ea?

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Pot fi mai multe cauze cel mai bine cauta un service auto bun, trebuie sa stie vreun prieten sau cunostinta.Totusi un mecanic auto ar putea sa iti scrie aici variantele oricum unele probleme nici pe tester nu apar.