| Popa_Andreea_1998_yS66 a întrebat:

Am si eu o intrebare, stie cineva daca exista macheta masinii Bmw seria 5 break anul 2000 preferabil pe gri? Si de unde o pot cumpara?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar pe roșu am vazut.

Bula
| Bula a răspuns:

Se poate imprima 3D in marimea si culoarea pe care o doresti.winking

| Cristian0884df11 a răspuns:

Buna! happy La mine in oras sunt niste standuri acoperite verzi micute unde sa vand mai exact bilete de tramvai, ziare etc... au acolo expuse si niste machete de masini tot felul de marci. nu cum e la tine dar la mine mai exact Oradea asa estehappy poti gasi si la Jumbo acolo e mai precis ca vei gasi tot felul de masinutehappy Succeswinking

| Popa_Andreea_1998_yS66 explică (pentru Cristian0884df11):

Eu as vrea gen macheta profi, nu de jucarie, in genul la celor de colectie, in jumpo, eMAG e.t.c nu gasesc pentru ca am cautat deja.