| Cristian_Fodor_1997 a întrebat:

As vrea sa imi iau un motor de 50cc...ce marci sunt bune[si mia ieftine]

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ce e ieftin nu e bun, asta este clara! Daca vrei ceva ok uite-te la Yamaha TZR de 50 cmc dar nu vad ce rol practic are un scuter cu forma de motocicleta la 50 cmc cand poti lua un scuter mult mai ieftin si mai puternic, pe deasupra mult imi confortabil ne avand schimbator deci... parerea mea este ca nu merita dar daca vrei ceva bun clar Yamaha sau Aprilia RS 50 dar Aprilia este in 2 timpi si mananci si mai mult ulei, este si mult mai prost motorul, face si un zgomot foarte urat... nu prea merita!

4 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Pai hotaraste-te vrei ieftin sau bun? Sau esti unul din cei ce vor si cu sufletul in rai?

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

,,pai sa nu fie marca chinezeasca, ca la alea as si scumpe piesele si nici nu"s bune,,, mai fain ar fi daca tiai lua un ""dirt bike 125cc""funda?

| 090198 a răspuns:

Iti recomand o Aprilia.

Daca nu, si un Kawasaki ar fi bun.

| Cristian_Fodor_1997 explică:

Pai..mam dat pe un yamaha tzr50 dar, nu are demarajul ca o aprila rs50...dar nu vreau sa marga foarte tare cam 80-90km/h pentru ca mamei mele ii ie frica sa nu patesc cevalaughing