| robyman3 a întrebat:

Sal TPU
as vrea sa-mi iau un motor. numai ca mam lipit la astea doua si nu stiu care
derbi gpr 50cc sau aprilia 50cc
care este mai convenabil dintre ele doua?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Pai daca iei la mana a doua, iei pe cineva cu tine care sa se priceapa, sa se uite la ea..Nu sunt chiar asa de scumpe, depinde ce o sa-ti trebuiasca.(cand se strica)

5 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Aprilia 49cc, daca e stock te tine mult mai mult timp. (Din propria experientalaughing)

| robyman3 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Da stiu ca aprilia e marca buna da am auzit ca e scump ca trebuie service mai mereu si lucrurile is scumpe
daca as lua la mana a doua si ala ce o avut-o inainte o duso numa la rosu pot sa am probleme?

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru robyman3):

Pai daca iei la mana a doua, iei pe cineva cu tine care sa se priceapa, sa se uite la ea..Nu sunt chiar asa de scumpe, depinde ce o sa-ti trebuiasca.(cand se strica)

| tudorviorel a răspuns:

Aprilia este o marca buna si rezistenta

| robyman3 explică:

Am uitat sa zic aprilia rs 50cc

| robyman3 explică:

Da stiu ca aprilia e marca buna da am auzit ca e cam greu cu intretinerea trebuie service mereu lucrurile is scumpe
da daca iau la mana a doua una si ala ce o avut-o inainte o ducea numa la rosu are cv?