| ღClauuღ a întrebat:

:*:* As vrea sa va intreb daca stiti cumva un reparator de drujbe in Craiova? Macar daca exista in Craiovalaughing. Ofer funda si voturi:*.

Răspuns Câştigător
| danielll a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat un reparator de drujbe. Depindece ti s-a intamplat la ea. Poti sa te duci la LIDL, PENNY MARKET, etc... Acolo poti gasi piesele necesare cu tot cu instructiuni de asamblare

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cred ca daca te duci la un service auto ti-o fac baietii de acolo daca dai si u cativa lei acolo, mare mecanica nu exista in ele!

| ღClauuღ explică (pentru FurtunaDiesel):

Mersi mult de ajutor!:*

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru ღClauuღ):

Cu placere!

| danielll a răspuns:

Nu ai pentru ce!