| andra_2561 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti anul asta cand va ninge in Craiova! Va rog cine stie sa imi spuna ca abiastept!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah nici eu nu stiu dar cred ca si cum ninge in fiecare an cred ca prin decembria ...asta vreau si eu sa syiu...

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Potrivit meteorologilor, iarna aceasta va ninge in toata tara-va fi o iarna destul de blanda fara minime exagerate... - ca in copilarie happy
bafta

| LaLa_5578 a răspuns:

Iarna?!laughingAsta ii ceva ce nu poate fi stiut fix.in ce data si din asteastraight faceParerea mea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Am 9 ani. Dar sunt cu tine fato.De abia astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramonica99 ce bine a fost aseara cand team dat mumu.happy meai facut botsmug... ooo fo bun nu no u zdreanta micatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din decembrie tot zic ca maine de o luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 decembrie 2010