| d3nnisbye a întrebat:

azi mi-am scos masina din garaj, cand am scos masina a ajuns cu plasticul de la spoiler intr-o alta masina si a ramas niste zgarieturi nu foarte adanci exista vreo solutie? Va rog sa ma ajutati cu un sfat.Va multumes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o asa pana in primavara si apoi hotarasti daca reusesti sa o retusezi cu vopsea sau ti-o vopsesti pe toata.

| 4ndr33y a răspuns:

Exista dar te costa intre 100 si 200 lei. Asa am patit eu vara trecuta, am lovit spoilerul la un colt de un cap de pod, s-a zgariat grav dar jos de tot si nu prea se vede, asa ca l-am lasat asa, costa prea mult si in plus, cel putin la mine nu se vede. Apropo, masina era noua, avea cateva luni laughing