| Luca_Constantin_1998 a întrebat:

Salut, am o întrebare. Exista creme pentru cicatrici de la zgârieturi, lovituri? Am pe picioare. Nu sunt adânci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Salutare! big grin Bio Oil.Are în compoziție plante medicinale, gălbenele, lavandă, rozmarin, mușețel, vitamina A, vitamina E. happy Mai multe găsești în linkul de mai sus. big grin Multă sănătate! happy Funda?winking

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, crema cu vitamina E, care regenereaza pielea.
Se gaseste la orice farmacie si este f ieftina.

| forgetmynutella a răspuns:

Salut!

Da, exista! Eu recomand Cicatridina Spary.

| NushCeSaFac a răspuns:

Nu stiu, nu fac hate dar "adânci" nu "adance"