| Silviu_Respect_1991 a întrebat:

am si eu o intrebare.Am dat cu masina intr-o bordura si a sarit cateva bucatele din Spoiler(bucatie inca le am)cu ce as putea sa le lipesc sa nu se observe? stie cineva daca exista vreo solutie? multumesc

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Poti incerca cu poxipol. eventual lipesti ceva si pe interior.

4 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Silviu, desigur ca se poate, demontezi bara, apoi cu un aparat de lipit letcon (40-60 W) lipesti pas cu pas bucatile cazute. Pe partea din spate dupa ce l-ai lipit il intaresti cu chit fibra de sticla neaparat iar pe partea din fata cu chit poliesteric apoi il slefuiesti si-l vopsesti in culoarea care a avut-o initial. Pentru alte nelamuriri iti stau la dispozitie! Bafta Silviu!

| Koss01 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate face ceva daca sunt bucati mai mari se pot prinde in nituri

| Alexa_Ciprian_1978 a răspuns:

Cu picatura si praf de bicarbonat iese beton