| MariaIoana15 a întrebat:

Azi termina cursurile de legislație pentru scoala de șoferi, și maine dau un test. Câte puncte trebuie sa fac? Cineva mi-a zis ca 22, dar îmi este imposibil sa cred ca după doar o săptămâna poți face 22 de puncte. Funda

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Pai tu ai invatat? Ai citit legislatia? Te-ai uitat peste semne? Etc.
Nu e chiar imposibil daca iti dai interesul.Dar daca ai invatat doar cat ti-a predat aia la legislatie (adica ai stat si i-ai ascultat ce iti spun) normal ca iti e imposibil.