| Capone5556 a întrebat:

cat costa sa schimb volanul de pe dreapta pe stanga la un opel insignia din 2009? As vrea un răspuns de la o persoana care lucreaza in domeniu sau care a facut asta, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 1000 euro e pretul pentru operatiunea asta... un pret destul de mare ca in final sa ramai cu o masina carpita.

| Violleta2022 a răspuns:

Te costa enorm, ca trebuie schimbat tot bordul masinii, volanul, ceasurile, pedalele, amberiajul, totul. Mult prea mult ca sa merite.

| Alexandru250201 a răspuns:

Vreo 1000 de euro