| DjDey a întrebat:

Imi spuneti va rog parerile voastre despre VW PASSAT 2005-2006 si despre SKODA OCTAVIA 2009.Am auzit ca passaturile se strica foarte repede ii adevarat?

5 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

E adevarat, mai ales cele Diesel si mai ales cele cu motor 2.0 TDI

| sparky34 a răspuns:

Eu iti recomand passat, nu e adevarat ca se strica repede.

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Scoda este varianta pasat acelaqsi motor aceiasi linie constructie ceha

| XtremeX a răspuns:

Deacord cu Braunion, se strica repede mai ales cele cu motor 2. 0TDI, dar la benzina nu stiu sa aiba mari probleme, dar totusi recomand skoda

| GH_Luigy_1996 a răspuns:

Nu-i adevarat, tata a avut un passat din 2006 2.0 tdi 140cp, si la vandut acum 2-3 luni, a cumparat masina de nouo, si nu a avut nici o problema in toti ani acestia cu masina, sunt foarte reusite ca masini, si skoda, e tot vw cu alta emblema,