| HappyDaay a întrebat:

big grin
as vrea sa invat toate marcile masinilor..sa stiu sa le recunoscbig grin
puteti sa ma ajutati? sa-mi dati ceva sfaturi?batting eyelashes
dau fundita:*
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Ciaoo. pai in primul rand nu cred ca ai cum sa inveti toate marcile de masini. in intreaga lume fiind de numarul miilor.Dar aici http://www.automarket.ro/masini-noi/toate-marcile.html ai cam toate marcile de masini comercializate in tara noastra.Doar dai click pe numele unei marci anume si apar modele, sigla marcii, etc :)

2 răspunsuri:
| OnlyOlly a răspuns:

Pai e foarte simplu...eu imi dau seama foarte usor cum se numesc masinile dupa faruri stopuri si grila din fata. BMW are narile alea ca grila. Mercedes are un fel de dreptunghi. e cam greu sa le inveti pe toate in cateva zile...eu sunt pasionat de masini de la varsta de 4 ani si le stiu pe toate. eu identific marca si modelul masinii dupa faruri si grila din fata

Răspuns utilizator avertizat