| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! As vrea sa ma specializez in materie de masini, motociclete si arme.Precizez ca nu stiu sa deosebesc marcile de masini iar pentru mine toate armele arata la fel.
Stiti vreun site de pe care as putea sa invat sa le reunosc ,care sa contina detalii iar in cazu masinilor si mecanica?

3 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Poti sa zici mai usor ca vrei sa devii agent secret.si ai nevoie de materiale pentru a invata sa devii asa cevatongue...da te pot ajuta dar mai repede pe mess decat aici

| Lavinia1 a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Ce sa mai spun,m-ai prins,mereu am visat la o viata dubla (ziua blonda seara bruneta),sa gonesc in Camaro Iron Duke-ul meu dupa raufacatori amenintandu-i cu revolverul laughing. De fapt prietenii apropiati mie sunt la profilul mecanica, vorbesc foarte des despre masini si motoare iar cand o fac ma uit ca pisicuta in calendar, povestea se repeta si in cazul armelor...

| Alexintunecatul a răspuns (pentru Lavinia1):

Dupa cum am zis... daca vrei vb pe mess