| Prefelix a întrebat:

Buna,TPU!

Daca transport un scuter in cabina masinii (Golf Mk3) mai exact daca as rabata bancheta din spate sa fie loc pentru scuter as avea probleme daca m-ar oprii politia?

Dau Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l transporti linistit, daca ai obtinut legal scuterul sau este al altei persoane care l-a obtinut legal si ai acte pe el.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca e furat happy

| Sofer a răspuns:

Poti sa il transporti linistit in spate ca nu te intreaba nimeni ce transporti.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Invers ai avea ceva probleme, asa nu se leaga nimeni de tine.

| Sarcopt a răspuns:

Dacă nu pui în pericol viața celorlanți participanți în trafic nu ai problemă.

| Prefelix explică:

Mentionez ca traseul este Bucuresti-Constanta! big grin