| anonim_4396 a întrebat:

intrebarea asta este foarte rapida: pentru examenul teoretic la categoria B, trebuie programare sau se poate da examenul pe loc?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este bine sa te programezi, atunci esti sigur ca vei sustine examenul la data si ora fixata.
Poti merge si fara programare, daca mergi inainte de inceperea programului si ai noroc sa nu se prezinte careva programat sau sa mai existe un loc printre seriile programate, doar ca s-ar putea sa nu fie sau sa trebuiasca sa astepti seria in care mai este loc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă am înțeles eu bine, sunt programări făcute pentru vreo două săptămâni de acum încolo (la noi în oraș)

| MihaiNicu23 a răspuns:

Se poate da in ziua in care te duci sa faci poza de permis cu acel cod de bare, daca pcii dai peste 2 saptamani.