| Alexandru_Emanuel_1998_jFjL a întrebat:

Cand ma duc cu dosarul pentru examenul teoretic auto trebuie sa fac o programare sau dau examenul in aceeasi zi cand înregistrez dosarul? Ma refer in brașov.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scoala de soferi te programeaza in Brasov, vezi ca ai camere la PC sa nu te uiti in parti ca se stinge si te da afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la un ghișeu, înregistrezi dosarul, îți face poză, îți dă un cod de bare. Cu codul ăla te duci și dai sala, în aceeași zi.