| Faranume97 a întrebat:

La examen sala, ies aceleasi intrebari de pe scoalarutiera.ro? Sau sunt asemanatoare?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Buna

Da, intrebarile sunt la fel in medie de 95%. Cand am mers eu la sala, mi-a picat o intrebare pe care eu nu am mai avut-o in cele 2 luni de zile in care am facut chestionare incontinuu pe scoalarutiera.ro
Dar in principiu, sunt chiar la fel!

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sunt asemanatoare, pot fi si la fel, una doua acolo, dar ai distrus limba romana.sad

| Faranume97 explică (pentru GdX):

Stiu, si nici nu vorbesc corect, din cauza ca am invatat in Spania

| Sophieka a răspuns (pentru Faranume97):

Eu cred ca scrii bine. Sa nu uitam ca niciunul dintre noi nu este perfect.