| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, la scoala de soferi trebuie analize de sange? Si trebuie la inscriere sau la final la examen?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. nu trebuie analize de sange

| Byb2001 explică (pentru suntserios):

Ar fi bine mama a zia ca trebuie si analize la sange dar sper sa nu trebuiasca, pentru ca am tras din o tigara care avea nu stiu ce drog dar am tras doar un fum su nu stiam ce continea acum cateva saptamani, si imi este daca fac analize de sange sa nu iasa ceva...crezi ca iese daca ar fi sa fac s au dispare din organism?

| Valentina_Reut_1985 a răspuns:

Ai de trecut niște teste pentru a lua permisul de conducere! 1. Testul vederii; 2. Testul auzului; 3. Testul psihologic ( și în special cel medical, să nu ai vreo boală, ex.: diabet)
Sper că te-am ajutat și multă baftă!?

| Byb2001 explică (pentru Valentina_Reut_1985):

Trebuie si analize la sange?