| maryy a întrebat:

Buna TPU.'M-am indragostit' de masina Opel Astra J.Sunt foarte incantata de ea de ceva vreme.Imi place foarte mult aspectul ei exterior, dar si interior. Mie mi se pare masina ideala, cel putin pentru mine.Bine mai arata si Ford Focus 2010, BMW 320, Renault Fluence, Ford Mondeo tipul mai nou, insa nu stiu de ce, insa Opel Astra J e mai deosebita. Voi ce spuneti?happy

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai ce sa spunem, daca te-ai indragostit in primul rand fericire maxima, sanatate exagerata, casa de piatra, copii de caramida si tot ce va doriti!

Referitor la masina Asta J sunt masini foarte fiabile, cu un consum foarte mic la modelele diesel si cu piese si intretinere mai ieftine decat orice masina. Focus si Modeo sunt de acord cu ele daca te tenteaza mai mult cat despre 320 si Fluence... nu prea am cuvinte de lauda, la BMW te costa minim 3000 de euro pe an intretinerea ca sa nu mai adaug cat de pretentioasa este si cat de scumpe sunt piesele si la Renault te omoara piesele si reviziile. Cred ca Opelul ar fi alegerea perfecta daca excluzi fordurile!

1 răspuns:
| chelie91ptm a răspuns:

E super marfa